MENU

- Home
- Registracia
- Registrovaní závodníci
- Časový rozpis
- Stage
- Výsledky Stage
- Výsledky Overall
- Ubytovanie
- Mapy
- Pozvanka


- Registracia RO


- English
- Slovensky



LEIKO


Kings` CUP 2021 - SQUAD Shooting team POLSKA


    

Mosquito Match 2021

Registrovaní závodníci

Zobrazit squady >>


Legenda: Len registrovany - Registrovany viac ako 10 dni, štartovné nezaplatené - Registrácia a platba O.K.

PriezviskoMenoRegionDivizaFaktor KategoriaSquad Var.SymbolZaplatené
štartovné
SarkanyPeterSVKSTDMINSENIOR0181Ano
ZuzanaBotkováSVKSTDMINLADY221811
HEILIGENBRUNNERSimonAUTPRDMINREGULAR-11812Ano
IstvánBujdosóHUNPRDMINSENIOR01813Ano
SzásziCsabaHUNSTDMINSENIOR401814
BatkiGyörgyHUNSTDMAJREGULAR401815
Kameniček MiroslavCZEPCCMINSSENIOR221816Ano
ŠtěpánMichalCZEPRDMINREGULAR41817
Kamenicek MartinCZEPDOMINREGULAR221818Ano
MaláMarcelaCZEOPNMAJJUNIOR41819Ano
BergerFranzAUTPRDMINSSENIOR251820Ano
SchwannekeRolandAUTOPNMAJSSENIOR211820531
HatárJakub SVKPDOMINREGULAR391821041Ano
ShevchenkoSergiiUKRPRDMINREGULAR311821042
KukharenkoMichailUKRPRDMINREGULAR311821043
KanPeterSVKSTDMINREGULAR01821044Ano
SzalaiLászlóHUNCLAMINSENIOR-11821045Ano
MarcinekPavelCZEPCCMINREGULAR211821046
Pavlík Ján SVKPDOMINREGULAR-11821047Ano
PavlikYvonneAUTPCCMINLADY01821048Ano
KornbergerJuergenAUTPCCMINREGULAR01821049Ano
BárkányiLászloHUNOPNMAJSENIOR201821050
StrýcMichaelCZEPRDMINREGULAR361821051
PapRolandHUNOPNMAJREGULAR201821052
Kor-HanákTiborHUNSTDMINREGULAR201821053
Solyom OlivérHUNSTDMINREGULAR201821054
Solyom OlivérHUNSTDMINREGULAR201821055
MesterháziMárkHUNSTDMINREGULAR201821056
MesterháziMárkHUNSTDMINREGULAR201821057
RastislavHrivnákSVKSTDMAJREGULAR111821058
VelickoLauriusLTUPCCMINREGULAR51821060Ano
SkopienėJuditaLTUPRDMINLADY51821061Ano
VančoJánSVKSTDMINREGULAR11821063Ano
KošíkováSimonaSVKSTDMINLADY11821064Ano
BakalarMartinSVKPRDMINREGULAR01821065Ano
StavcevasVitalijusLTUPCCMINREGULAR51821066Ano
ObermajerAttilaHUNPRDMINREGULAR41821067
SzundiMátéSVKPRDMINJUNIOR331821068Ano
SzundiAndrejSVKPCCMINREGULAR331821069
MarkevičiusKestasLTUOPNMAJREGULAR51821070Ano
ŠavelBohumírSVKPRDMINSENIOR21821071
HeinrichRomanSVKPRDMINREGULAR351821072
BulkaMartinSVKPRDMINREGULAR351821073Ano
bulkopeterSVKPCCMINREGULAR391821074
veličmiroslavSVKPRDMINREGULAR391821076Ano
BopkováEnikőSVKPDOMINLADY401821078
KubicaDusanSVKPRDMINREGULAR401821079
DidyJozefSVKPDOMINREGULAR391821080Ano
MagalSimonSVKPCCMINJUNIOR391821081Ano
HolicDusanSVKPRDMINREGULAR391821082
BlahaFeroSVKPRDMINREGULAR391821083
HorinekMilosCZESTDMAJREGULAR41821084Ano
GebhardtJürgenAUTPDOMINREGULAR231821085
HummerMartinAUTPRDMINREGULAR251821086Ano
ŠiškaMilošSVKPDOMINSENIOR111821087Ano
ŠiškaMichalSVKSTDMINREGULAR111821088Ano
PrečanováMarkétaCZESTDMINLADY41821089
KubáčVítězslavCZEPCCMINREGULAR01821091Ano
BocaRastislavSVKSTDMINREGULAR391821093Ano
MisikPeterSVKSTDMINREGULAR01821094Ano
DzuhoAlmirAUTSTDMAJREGULAR161821095Ano
DzuhoAlmirAUTSTDMAJREGULAR241821096
ŠeboRobinCZEOPNMAJREGULAR301821097
LiehneZdenekCZESTDMAJREGULAR301821098
ZnamenacekPetrCZESTDMAJREGULAR301821099
HrnčiarikAndrejAUTPDOMINREGULAR301821100
KuglerWolfgangAUTOPNMAJSSENIOR231821101
HavlíčekMiroslavCZEOPNMAJREGULAR301821102Ano
Najmonová HanaCZEPRDMINLADY301821103
KuzelZdenekCZEPRDMINREGULAR301821105
PRASCHINGEREdgarAUTOPNMAJSENIOR-11821106Ano
MEISSNERMartinAUTPDOMINREGULAR-11821107Ano
DOTTERNorbertAUTOPNMAJSENIOR-11821108Ano
RESCHENHOFERRomanAUTOPNMAJSENIOR-11821109Ano
SamekPetrCZEOPNMAJREGULAR361821110Ano
TischlerováMarkétaCZESTDMAJLADY361821111Ano
KöberThomasAUTPRDMINREGULAR341821112
BarancikIvanSVKPDOMINREGULAR261821113Ano
HaydukStefanAUTSTDMINREGULAR231821114
HvalecMaksSLOPDOMINREGULAR181821115
ARLTReinhardAUTPRDMINSSENIOR-11821116Ano
BlahaFrantišek SVKPRDMINREGULAR01821117
VoncinaTadejaSLOPRDMINLADY341821118
ZelinskyTiborSVKSTDMINREGULAR261821119
HaviarovaJanetteSVKSTDMINLADY01821120Ano
Rehak MichaelCZEPRDMINSENIOR361821121
ANDREIMORARUROUPCCMINREGULAR261821122
BindikFrantaCZEPCCMINREGULAR361821123
MaškaRichardCZEPCCMINREGULAR361821124
SamsonPiotrPOLPRDMINREGULAR31821125Ano
SamsonAdrianPOLOPNMAJJUNIOR31821126Ano
Nemcova PetraSVKPRDMINLADY141821127Ano
VnuckoJanSVKCLAMINSSENIOR251821128
SkvareninaAndrejSVKPDOMINREGULAR311821129Ano
PoliacikMartinSVKCLAMINREGULAR261821130Ano
TrenčanPeterSVKPRDMINREGULAR261821131
PitonakMartin SVKSTDMINREGULAR261821132Ano
GeertsHansNEDOPNMAJSSENIOR01821133Ano
VybíralJanCZESTDMINSSENIOR01821134Ano
VybíralováMilušeCZESTDMINLADY01821135Ano
HanulakJozefSVKSTDMINSENIOR111821136Ano
BicsákLászló AndrásHUNSTDMINREGULAR01821137Ano
KarlinMarcusAUTPCCMINREGULAR381821138
WaldschützWolfgangAUTPCCMINSENIOR381821139Ano
KrychlMichaelAUTPCCMINREGULAR381821140
KneringerMarioAUTOPNMAJREGULAR271821141
KneringerSandraAUTOPNMAJLADY271821142
SchelénMikaelSWEPCCMINREGULAR161821143
NordhStefanSWEPCCMINREGULAR161821144
NemcokLiborSVKPDOMINSENIOR401821145Ano
HuberMaxAUTCLAMINREGULAR231821146
Ščepko Samuel SVKPRDMINJUNIOR391821147Ano
PopluhárPatrikSVKPRDMINSENIOR111821148Ano
TarasenkoAleksandrLTUPCCMINREGULAR51821149Ano
KreutzErichSVKPRDMINREGULAR111821150
CimburekLukasCZEPCCMINREGULAR361821151Ano
KubíkKarelCZESTDMAJSENIOR301821152
TALPAŠJozefSVKPRDMINREGULAR31821153Ano
POLIEVKAĽubomírSVKPRDMINSENIOR31821154Ano
AndersonDavidHUNPRDMINREGULAR341821155
VencelíkRadovanSVKPCCMINREGULAR111821156
AslanTarikAUTPRDMINREGULAR101821157Ano
Prazsky-EichingerReinhardAUTPRDMINREGULAR101821158Ano
Vereš Róbert SVKPCCMINSENIOR251821159
GabonayJanSVKPRDMINREGULAR111821160Ano
TomaščinAndrejSVKPCCMINREGULAR311821161
MelešRadovanSVKPCCMINREGULAR311821162
UttoAntonSVKPCCMINREGULAR331821163
StankoĽubomírSVKSTDMINSENIOR01821164Ano
StankováAnnaSVKPRDMINLADY01821166Ano
ŠoustarIvoCZESTDMAJSENIOR21821168
FichtingerMarkusAUTPDOMINREGULAR101821169
RužičkaMilanSVKSTDMINREGULAR31821170
LabancMartinSVKSTDMINREGULAR331821171
LabancDanielSVKSTDMINREGULAR331821172
ZalesakVladislavSVKPRDMINREGULAR21821173
AdamecĽubošSVKPCCMINREGULAR01821174
KozákPetrCZEPDOMINREGULAR401821175
NovotnyMartinCZEOPNMAJREGULAR211823
StaněkJanCZEOPNMAJREGULAR01824Ano
KalaJakubCZEPRDMINREGULAR211825
DavidJaroslavCZESTDMINSENIOR211826
ZapletalMiroslav CZEPRDMINREGULAR221827Ano
BalejZdeněkCZEPRDMINREGULAR211828
MikesFilipSVKSTDMAJREGULAR01829Ano
ZoltanMaczeovicsHUNOPNMAJSENIOR201830
BobalyMihalyHUNCLAMINSENIOR401831
FichtingerMarkusAUTPCCMINREGULAR251832Ano
RáčekJaroslavCZEPDOMINREGULAR221833
RáčekJardaCZEPDOMINJUNIOR221834Ano
PajorZoltánHUNSTDMINREGULAR201835
HenešZdeněkCZEOPNMAJREGULAR221836
ZakupszkyNorbertHUNPRDMINREGULAR01837Ano
NogaTadeuszPOLSTDMINSSENIOR0184Ano
GerencsérMiklósHUNOPNMAJSSENIOR0185Ano
ZakupszkyGáborHUNSTDMINSENIOR0186Ano
ChalupaCyrilSVKPDOMINSSENIOR0187Ano
HandlReinhardAUTPRDMINSENIOR-1188Ano
PijáčekPetrCZEPDOMINSENIOR2220182
MaisakSerhiiUKRPRDMINREGULAR3221938Ano
BergerReneAUTPCCMINREGULAR2721946Ano
PrandstötterMartinAUTPRDMINREGULAR1321947Ano
OskomaMaksymUKRPRDMINREGULAR3121951Ano
LudwigBirgitAUTPCCMINLADY2721953Ano
SchmidtJürgenAUTREVMINREGULAR-121955Ano
LEOAlphonsAUTPRDMINREGULAR2421960Ano
SlipkoOleksandrUKRPRDMINREGULAR3221962Ano
BARANOVANDRIIUKRPRDMINREGULAR3221963Ano
OskomaSergiyUKRPRDMINREGULAR3121966Ano
LYTOVCHENKOOLEGUKRPRDMINSENIOR3221970Ano
LORENZOtmarAUTREVMINREGULAR2321971Ano
HeinrichRomanSVKPRDMINREGULAR2321978Ano
LutinHaimUKRPRDMINSSENIOR3221985Ano
Kandyba OlexandrAUTSTDMINSENIOR2921989Ano
MomčilovićLjubišaSERPRDMINREGULAR3121990Ano
MomčilovićSnežanaSERPRDMINLADY3121991Ano
ShevchenkoYuliiaUKRPRDMINLADY3121994Ano
Novotný SlávekCZEOPNMAJREGULAR2122023Ano
HieblerWolframAUTOPNMAJREGULAR2138205
KarpenkoValeriiUKRPRDMINSENIOR2939100Ano
KutschiLukasAUTOPNMAJREGULAR1339102Ano
FaťunŠtefanSVKSTDMINREGULAR1939104Ano
HeckenastWalterAUTPRDMINSENIOR2339110Ano
LaurišasJurasLTUPCCMINREGULAR739117Ano
ObermajerAttilaHUNPRDMINREGULAR2639120Ano
PetrovLeonidLTUPCCMINREGULAR739128Ano
HeglasJakubCZEPCCMINREGULAR3639129Ano
GabrielJiříCZEPRDMINREGULAR2139130Ano
GromovAndrejLTUPCCMINSENIOR2639133Ano
VařákMartinCZEPCCMINREGULAR2139137Ano
KULYKPETROUKRPRDMINSENIOR2939139Ano
HenesZdenekCZEPDOMINREGULAR4039141Ano
DecesareRobertoITAPCCMINSSENIOR739147Ano
ParakDominikSVKPRDMINREGULAR2539162Ano
StahlRobertCZEPCCMINSENIOR3639167Ano
SventickasRamunasLTUPRDMINSENIOR3739171Ano
BěhalJiříCZEOPNMAJREGULAR4039173Ano
TautiievZaurUKRPRDMINREGULAR4039175Ano
TitovetsVadimBLRPRDMINSSENIOR3739178Ano
HuaWeiHUNSTDMAJREGULAR2439182Ano
HuaZhong TianHUNPCCMINJUNIOR2439183Ano
BobalyMihalyHUNCLAMINSENIOR1639189Ano
BodoKatalinHUNSTDMINLADY1639190Ano
KöberThomasHUNPRDMINREGULAR139191Ano
LangJohannAUTREVMINSENIOR3839200Ano
KalenykIgorUKRPRDMINSENIOR2939204Ano
BrunsteinerChristianAUTPRDMINSENIOR3339212Ano
SchaeferHans-PeterGEROPNMAJSSENIOR2939226Ano
SchaeferMarkusGEROPNMAJREGULAR2939227Ano
KovacsAtilla HUNPRDMINREGULAR3139235Ano
BrankovicAleksandarMLTPRDMINREGULAR3039238Ano
BESPALOVOLEKSIIUKRPRDMINREGULAR3239251Ano
MusiyenkoOleksiyUKRPRDMINREGULAR3239253Ano
ThomasFreudlAUTSTDMINREGULAR1539258Ano
BlanaMichaelGERPCCMINSENIOR3439259Ano
ShevchenkoSergiiUKRPRDMINREGULAR139261Ano
KukharenkoMikhailUKRPRDMINREGULAR139263Ano
StarleyPeterGBRPCCMINSSENIOR2239268Ano
TiborPókaHUNPCCMINREGULAR3439277Ano
AmbrusOliverHUNPCCMINREGULAR3439278Ano
ZoltanSajgóHUNSTDMINREGULAR3439279Ano
AmonPatrickAUTSTDMINREGULAR1539281Ano
PavlicicNenadMTOSTDMAJREGULAR639282Ano
LazarevicDejanSERSTDMINREGULAR639283Ano
PrascevicMilosMTOSTDMINREGULAR639286Ano
VujovicNikola MTOPDOMINREGULAR639288Ano
ĆaćičDraganSERPRDMINREGULAR439289Ano
RajkovicDarkoMTOPRDMINREGULAR639290Ano
HolicDusanSVKPRDMINREGULAR2539294Ano
Astleitner-KaiserChristianAUTPRDMINREGULAR2339299Ano
GulliMiriamITAPCCMINLADY1239313Ano
BrocanelliPaoloITAPDOMINSENIOR1239314Ano
BertonMarcoITASTDMAJSENIOR1239315Ano
StefanelliMassimoITAOPNMAJSSENIOR1239318Ano
BruggerStephanAUTPRDMINSENIOR2339321Ano
ZelgerMartinAUTSTDMINREGULAR3239325Ano
LaputkoSergiiUKRPRDMINREGULAR2939333Ano
SandorFersHUNPRDMINREGULAR3339335Ano
SzegediMarkHUNCLAMINREGULAR439343Ano
SzegediBenceHUNSTDMAJREGULAR439344Ano
NovotnýZdeněkCZESTDMINREGULAR1739354Ano
AndersonDavidHUNPRDMINREGULAR439355Ano
NAGIRNIAKYURIYUKRPCCMINSENIOR539357Ano
KissGàborHUNPCCMINREGULAR439360Ano
ŠvadlákováMiroslavaCZESTDMINLADY1739366Ano
VančuraJanCZEPRDMINREGULAR2139369Ano
DarmanovicVelizarMTOPDOMINSSENIOR639389Ano
Majstorović DavorCROPRDMINREGULAR1739394Ano
Šarić GoranCROPRDMINSENIOR1739395Ano
PANACHEV LEONIDRUSPDOMINREGULAR939399Ano
Deledivka Vitaliy RUSPDOMINREGULAR939402Ano
Deledivka InnaRUSPRDMINLADY939403Ano
PlatonovSergeyRUSSTDMAJREGULAR939405Ano
BicskeiBeaHUNSTDMAJLADY639413Ano
SzczesnaAnnaPOLSTDMINLADY1339426Ano
TestenSebastjanSLOOPNMAJREGULAR3439428Ano
GasparinEnejSLOOPNMAJREGULAR3439429Ano
HvalecMaksSLOPDOMINREGULAR3439430Ano
SzaboKarolyHUNSTDMINREGULAR739432Ano
RobertFarkasHUNCLAMAJREGULAR739433Ano
ClertéPiaSWEPCCMINLADY1639434Ano
GustafssonMagnusSWEPCCMINREGULAR1639435Ano
SzásziCsabaHUNSTDMINREGULAR1639449Ano
BatkiGyörgyHUNSTDMAJREGULAR1639450Ano
DenisKološaSLOPRDMINREGULAR2239452Ano
RomanchukMaksymUKRPDOMINREGULAR1039464Ano
HódiJózsefHUNPCCMINREGULAR739467Ano
Voytelev Konstantin RUSPRDMINREGULAR939470Ano
AnićJosipCROPRDMINSENIOR1339471Ano
CvjetanovićMiaCROPRDMINLADY1339472Ano
PraunspergerDejanCROPRDMINREGULAR1339473Ano
GordeichukElenaRUSSTDMAJLADY739483Ano
BuryDawidPOLSTDMINREGULAR2739496Ano
Czarnecki Rafał POLOPNMAJSENIOR1056516Ano
SchröflMarkAUTSTDMAJREGULAR2456517Ano
SchröflAlexanderAUTOPNMAJREGULAR2456518Ano
SchneiderFranzGEROPNMAJSSENIOR2956523Ano
MaczeoviczZoltanHUNOPNMAJSENIOR1656527Ano


Celkem 278

RegionSum #
AUT AUT 48 48
BLR BLR 1 1
CRO CRO 5 5
CZE CZE 46 46
GBR GBR 1 1
GER GER 4 4
HUN HUN 42 42
ITA ITA 5 5
LTU LTU 9 9
MLT MLT 1 1
MTO MTO 5 5
NED NED 1 1
POL POL 6 6
ROU ROU 1 1
RUS RUS 6 6
SER SER 4 4
SLO SLO 6 6
SVK SVK 62 62
SWE SWE 4 4
UKR UKR 21 21
DivisionCatSum #
CLA CLA REGULAR REGULAR 4 4
CLA CLA SENIOR SENIOR 3 3
CLA CLA SSENIOR SSENIOR 1 1
OPN OPN JUNIOR JUNIOR 2 2
OPN OPN LADY LADY 1 1
OPN OPN REGULAR REGULAR 17 17
OPN OPN SENIOR SENIOR 7 7
OPN OPN SSENIOR SSENIOR 7 7
PCC PCC JUNIOR JUNIOR 2 2
PCC PCC LADY LADY 4 4
PCC PCC REGULAR REGULAR 32 32
PCC PCC SENIOR SENIOR 6 6
PCC PCC SSENIOR SSENIOR 3 3
PDO PDO JUNIOR JUNIOR 1 1
PDO PDO LADY LADY 1 1
PDO PDO REGULAR REGULAR 19 19
PDO PDO SENIOR SENIOR 4 4
PDO PDO SSENIOR SSENIOR 2 2
PRD PRD JUNIOR JUNIOR 2 2
PRD PRD LADY LADY 9 9
PRD PRD REGULAR REGULAR 62 62
PRD PRD SENIOR SENIOR 16 16
PRD PRD SSENIOR SSENIOR 4 4
REV REV REGULAR REGULAR 2 2
REV REV SENIOR SENIOR 1 1
STD STD LADY LADY 11 11
STD STD REGULAR REGULAR 43 43
STD STD SENIOR SENIOR 10 10
STD STD SSENIOR SSENIOR 2 2


© Jan JUMBO Stanek 2021, Sedina Jiri 2010