MENU

- Home
- Registracia
- Registrovaní závodníci
- Časový rozpis
- Stage
- Výsledky Stage
- Výsledky Overall
- Ubytovanie
- Mapy
- Pozvanka


- Registracia RO


- English
- Slovensky



LEIKO


Kings` CUP 2021 - SQUAD Shooting team POLSKA


    

Mosquito Match 2021

Registrovaní závodníci

Zobrazit squady >>


Legenda: Len registrovany - Registrovany viac ako 10 dni, štartovné nezaplatené - Registrácia a platba O.K.

PriezviskoMenoRegionDivizaFaktor KategoriaSquad Var.SymbolZaplatené
štartovné
PoliacikMartinSVKCLAMINREGULAR261821130Ano
HuberMaxAUTCLAMINREGULAR231821146
SzegediMarkHUNCLAMINREGULAR439343Ano
RobertFarkasHUNCLAMAJREGULAR739433Ano
BobalyMihalyHUNCLAMINSENIOR1639189Ano
BobalyMihalyHUNCLAMINSENIOR401831
SzalaiLászlóHUNCLAMINSENIOR-11821045Ano
VnuckoJanSVKCLAMINSSENIOR251821128
SamsonAdrianPOLOPNMAJJUNIOR31821126Ano
MaláMarcelaCZEOPNMAJJUNIOR41819Ano
KneringerSandraAUTOPNMAJLADY271821142
SamekPetrCZEOPNMAJREGULAR361821110Ano
GasparinEnejSLOOPNMAJREGULAR3439429Ano
KneringerMarioAUTOPNMAJREGULAR271821141
HavlíčekMiroslavCZEOPNMAJREGULAR301821102Ano
Novotný SlávekCZEOPNMAJREGULAR2122023Ano
HieblerWolframAUTOPNMAJREGULAR2138205
HenešZdeněkCZEOPNMAJREGULAR221836
StaněkJanCZEOPNMAJREGULAR01824Ano
NovotnyMartinCZEOPNMAJREGULAR211823
MarkevičiusKestasLTUOPNMAJREGULAR51821070Ano
SchaeferMarkusGEROPNMAJREGULAR2939227Ano
BěhalJiříCZEOPNMAJREGULAR4039173Ano
TestenSebastjanSLOOPNMAJREGULAR3439428Ano
ŠeboRobinCZEOPNMAJREGULAR301821097
SchröflAlexanderAUTOPNMAJREGULAR2456518Ano
PapRolandHUNOPNMAJREGULAR201821052
KutschiLukasAUTOPNMAJREGULAR1339102Ano
RESCHENHOFERRomanAUTOPNMAJSENIOR-11821109Ano
MaczeoviczZoltanHUNOPNMAJSENIOR1656527Ano
DOTTERNorbertAUTOPNMAJSENIOR-11821108Ano
PRASCHINGEREdgarAUTOPNMAJSENIOR-11821106Ano
Czarnecki Rafał POLOPNMAJSENIOR1056516Ano
ZoltanMaczeovicsHUNOPNMAJSENIOR201830
BárkányiLászloHUNOPNMAJSENIOR201821050
SchwannekeRolandAUTOPNMAJSSENIOR211820531
SchaeferHans-PeterGEROPNMAJSSENIOR2939226Ano
GeertsHansNEDOPNMAJSSENIOR01821133Ano
SchneiderFranzGEROPNMAJSSENIOR2956523Ano
StefanelliMassimoITAOPNMAJSSENIOR1239318Ano
KuglerWolfgangAUTOPNMAJSSENIOR231821101
GerencsérMiklósHUNOPNMAJSSENIOR0185Ano
MagalSimonSVKPCCMINJUNIOR391821081Ano
HuaZhong TianHUNPCCMINJUNIOR2439183Ano
GulliMiriamITAPCCMINLADY1239313Ano
PavlikYvonneAUTPCCMINLADY01821048Ano
ClertéPiaSWEPCCMINLADY1639434Ano
LudwigBirgitAUTPCCMINLADY2721953Ano
VelickoLauriusLTUPCCMINREGULAR51821060Ano
KubáčVítězslavCZEPCCMINREGULAR01821091Ano
KarlinMarcusAUTPCCMINREGULAR381821138
AmbrusOliverHUNPCCMINREGULAR3439278Ano
TiborPókaHUNPCCMINREGULAR3439277Ano
KornbergerJuergenAUTPCCMINREGULAR01821049Ano
MaškaRichardCZEPCCMINREGULAR361821124
TomaščinAndrejSVKPCCMINREGULAR311821161
MelešRadovanSVKPCCMINREGULAR311821162
ANDREIMORARUROUPCCMINREGULAR261821122
UttoAntonSVKPCCMINREGULAR331821163
AdamecĽubošSVKPCCMINREGULAR01821174
StavcevasVitalijusLTUPCCMINREGULAR51821066Ano
SzundiAndrejSVKPCCMINREGULAR331821069
bulkopeterSVKPCCMINREGULAR391821074
BindikFrantaCZEPCCMINREGULAR361821123
VařákMartinCZEPCCMINREGULAR2139137Ano
VencelíkRadovanSVKPCCMINREGULAR111821156
BergerReneAUTPCCMINREGULAR2721946Ano
KissGàborHUNPCCMINREGULAR439360Ano
SchelénMikaelSWEPCCMINREGULAR161821143
FichtingerMarkusAUTPCCMINREGULAR251832Ano
TarasenkoAleksandrLTUPCCMINREGULAR51821149Ano
NordhStefanSWEPCCMINREGULAR161821144
MarcinekPavelCZEPCCMINREGULAR211821046
KrychlMichaelAUTPCCMINREGULAR381821140
LaurišasJurasLTUPCCMINREGULAR739117Ano
HódiJózsefHUNPCCMINREGULAR739467Ano
CimburekLukasCZEPCCMINREGULAR361821151Ano
GustafssonMagnusSWEPCCMINREGULAR1639435Ano
PetrovLeonidLTUPCCMINREGULAR739128Ano
HeglasJakubCZEPCCMINREGULAR3639129Ano
NAGIRNIAKYURIYUKRPCCMINSENIOR539357Ano
GromovAndrejLTUPCCMINSENIOR2639133Ano
StahlRobertCZEPCCMINSENIOR3639167Ano
BlanaMichaelGERPCCMINSENIOR3439259Ano
Vereš Róbert SVKPCCMINSENIOR251821159
WaldschützWolfgangAUTPCCMINSENIOR381821139Ano
StarleyPeterGBRPCCMINSSENIOR2239268Ano
DecesareRobertoITAPCCMINSSENIOR739147Ano
Kameniček MiroslavCZEPCCMINSSENIOR221816Ano
RáčekJardaCZEPDOMINJUNIOR221834Ano
BopkováEnikőSVKPDOMINLADY401821078
HenesZdenekCZEPDOMINREGULAR4039141Ano
PANACHEV LEONIDRUSPDOMINREGULAR939399Ano
HrnčiarikAndrejAUTPDOMINREGULAR301821100
Kamenicek MartinCZEPDOMINREGULAR221818Ano
VujovicNikola MTOPDOMINREGULAR639288Ano
BarancikIvanSVKPDOMINREGULAR261821113Ano
HvalecMaksSLOPDOMINREGULAR181821115
GebhardtJürgenAUTPDOMINREGULAR231821085
DidyJozefSVKPDOMINREGULAR391821080Ano
Deledivka Vitaliy RUSPDOMINREGULAR939402Ano
FichtingerMarkusAUTPDOMINREGULAR101821169
SkvareninaAndrejSVKPDOMINREGULAR311821129Ano
HatárJakub SVKPDOMINREGULAR391821041Ano
RomanchukMaksymUKRPDOMINREGULAR1039464Ano
RáčekJaroslavCZEPDOMINREGULAR221833
Pavlík Ján SVKPDOMINREGULAR-11821047Ano
HvalecMaksSLOPDOMINREGULAR3439430Ano
KozákPetrCZEPDOMINREGULAR401821175
MEISSNERMartinAUTPDOMINREGULAR-11821107Ano
PijáčekPetrCZEPDOMINSENIOR2220182
NemcokLiborSVKPDOMINSENIOR401821145Ano
BrocanelliPaoloITAPDOMINSENIOR1239314Ano
ŠiškaMilošSVKPDOMINSENIOR111821087Ano
ChalupaCyrilSVKPDOMINSSENIOR0187Ano
DarmanovicVelizarMTOPDOMINSSENIOR639389Ano
Ščepko Samuel SVKPRDMINJUNIOR391821147Ano
SzundiMátéSVKPRDMINJUNIOR331821068Ano
ShevchenkoYuliiaUKRPRDMINLADY3121994Ano
SkopienėJuditaLTUPRDMINLADY51821061Ano
VoncinaTadejaSLOPRDMINLADY341821118
StankováAnnaSVKPRDMINLADY01821166Ano
Deledivka InnaRUSPRDMINLADY939403Ano
Nemcova PetraSVKPRDMINLADY141821127Ano
MomčilovićSnežanaSERPRDMINLADY3121991Ano
CvjetanovićMiaCROPRDMINLADY1339472Ano
Najmonová HanaCZEPRDMINLADY301821103
ZalesakVladislavSVKPRDMINREGULAR21821173
BalejZdeněkCZEPRDMINREGULAR211828
ZapletalMiroslav CZEPRDMINREGULAR221827Ano
TALPAŠJozefSVKPRDMINREGULAR31821153Ano
KukharenkoMichailUKRPRDMINREGULAR311821043
HEILIGENBRUNNERSimonAUTPRDMINREGULAR-11812Ano
HeinrichRomanSVKPRDMINREGULAR351821072
veličmiroslavSVKPRDMINREGULAR391821076Ano
ZakupszkyNorbertHUNPRDMINREGULAR01837Ano
HeinrichRomanSVKPRDMINREGULAR2321978Ano
BulkaMartinSVKPRDMINREGULAR351821073Ano
KalaJakubCZEPRDMINREGULAR211825
BakalarMartinSVKPRDMINREGULAR01821065Ano
GabonayJanSVKPRDMINREGULAR111821160Ano
KukharenkoMikhailUKRPRDMINREGULAR139263Ano
HolicDusanSVKPRDMINREGULAR391821082
BlahaFeroSVKPRDMINREGULAR391821083
ObermajerAttilaHUNPRDMINREGULAR41821067
HummerMartinAUTPRDMINREGULAR251821086Ano
ŠtěpánMichalCZEPRDMINREGULAR41817
ParakDominikSVKPRDMINREGULAR2539162Ano
Prazsky-EichingerReinhardAUTPRDMINREGULAR101821158Ano
StrýcMichaelCZEPRDMINREGULAR361821051
AslanTarikAUTPRDMINREGULAR101821157Ano
KubicaDusanSVKPRDMINREGULAR401821079
ShevchenkoSergiiUKRPRDMINREGULAR311821042
MaisakSerhiiUKRPRDMINREGULAR3221938Ano
LaputkoSergiiUKRPRDMINREGULAR2939333Ano
BlahaFrantišek SVKPRDMINREGULAR01821117
ObermajerAttilaHUNPRDMINREGULAR2639120Ano
GabrielJiříCZEPRDMINREGULAR2139130Ano
Astleitner-KaiserChristianAUTPRDMINREGULAR2339299Ano
HolicDusanSVKPRDMINREGULAR2539294Ano
RajkovicDarkoMTOPRDMINREGULAR639290Ano
ĆaćičDraganSERPRDMINREGULAR439289Ano
ShevchenkoSergiiUKRPRDMINREGULAR139261Ano
TrenčanPeterSVKPRDMINREGULAR261821131
MusiyenkoOleksiyUKRPRDMINREGULAR3239253Ano
BESPALOVOLEKSIIUKRPRDMINREGULAR3239251Ano
BrankovicAleksandarMLTPRDMINREGULAR3039238Ano
TautiievZaurUKRPRDMINREGULAR4039175Ano
KovacsAtilla HUNPRDMINREGULAR3139235Ano
SamsonPiotrPOLPRDMINREGULAR31821125Ano
Voytelev Konstantin RUSPRDMINREGULAR939470Ano
SandorFersHUNPRDMINREGULAR3339335Ano
AndersonDavidHUNPRDMINREGULAR439355Ano
PraunspergerDejanCROPRDMINREGULAR1339473Ano
PrandstötterMartinAUTPRDMINREGULAR1321947Ano
DenisKološaSLOPRDMINREGULAR2239452Ano
OskomaMaksymUKRPRDMINREGULAR3121951Ano
KreutzErichSVKPRDMINREGULAR111821150
LEOAlphonsAUTPRDMINREGULAR2421960Ano
SlipkoOleksandrUKRPRDMINREGULAR3221962Ano
KuzelZdenekCZEPRDMINREGULAR301821105
KöberThomasHUNPRDMINREGULAR139191Ano
BARANOVANDRIIUKRPRDMINREGULAR3221963Ano
OskomaSergiyUKRPRDMINREGULAR3121966Ano
AndersonDavidHUNPRDMINREGULAR341821155
MomčilovićLjubišaSERPRDMINREGULAR3121990Ano
KöberThomasAUTPRDMINREGULAR341821112
Majstorović DavorCROPRDMINREGULAR1739394Ano
VančuraJanCZEPRDMINREGULAR2139369Ano
POLIEVKAĽubomírSVKPRDMINSENIOR31821154Ano
PopluhárPatrikSVKPRDMINSENIOR111821148Ano
Rehak MichaelCZEPRDMINSENIOR361821121
ŠavelBohumírSVKPRDMINSENIOR21821071
Šarić GoranCROPRDMINSENIOR1739395Ano
KULYKPETROUKRPRDMINSENIOR2939139Ano
AnićJosipCROPRDMINSENIOR1339471Ano
LYTOVCHENKOOLEGUKRPRDMINSENIOR3221970Ano
KarpenkoValeriiUKRPRDMINSENIOR2939100Ano
BruggerStephanAUTPRDMINSENIOR2339321Ano
HeckenastWalterAUTPRDMINSENIOR2339110Ano
SventickasRamunasLTUPRDMINSENIOR3739171Ano
KalenykIgorUKRPRDMINSENIOR2939204Ano
IstvánBujdosóHUNPRDMINSENIOR01813Ano
HandlReinhardAUTPRDMINSENIOR-1188Ano
BrunsteinerChristianAUTPRDMINSENIOR3339212Ano
BergerFranzAUTPRDMINSSENIOR251820Ano
TitovetsVadimBLRPRDMINSSENIOR3739178Ano
ARLTReinhardAUTPRDMINSSENIOR-11821116Ano
LutinHaimUKRPRDMINSSENIOR3221985Ano
SchmidtJürgenAUTREVMINREGULAR-121955Ano
LORENZOtmarAUTREVMINREGULAR2321971Ano
LangJohannAUTREVMINSENIOR3839200Ano
BodoKatalinHUNSTDMINLADY1639190Ano
TischlerováMarkétaCZESTDMAJLADY361821111Ano
HaviarovaJanetteSVKSTDMINLADY01821120Ano
ŠvadlákováMiroslavaCZESTDMINLADY1739366Ano
BicskeiBeaHUNSTDMAJLADY639413Ano
GordeichukElenaRUSSTDMAJLADY739483Ano
PrečanováMarkétaCZESTDMINLADY41821089
KošíkováSimonaSVKSTDMINLADY11821064Ano
ZuzanaBotkováSVKSTDMINLADY221811
VybíralováMilušeCZESTDMINLADY01821135Ano
SzczesnaAnnaPOLSTDMINLADY1339426Ano
PajorZoltánHUNSTDMINREGULAR201835
PitonakMartin SVKSTDMINREGULAR261821132Ano
LabancDanielSVKSTDMINREGULAR331821172
LabancMartinSVKSTDMINREGULAR331821171
SzaboKarolyHUNSTDMINREGULAR739432Ano
RužičkaMilanSVKSTDMINREGULAR31821170
BocaRastislavSVKSTDMINREGULAR391821093Ano
BicsákLászló AndrásHUNSTDMINREGULAR01821137Ano
ZoltanSajgóHUNSTDMINREGULAR3439279Ano
LazarevicDejanSERSTDMINREGULAR639283Ano
BuryDawidPOLSTDMINREGULAR2739496Ano
DzuhoAlmirAUTSTDMAJREGULAR161821095Ano
ŠiškaMichalSVKSTDMINREGULAR111821088Ano
FaťunŠtefanSVKSTDMINREGULAR1939104Ano
MikesFilipSVKSTDMAJREGULAR01829Ano
BatkiGyörgyHUNSTDMAJREGULAR401815
NovotnýZdeněkCZESTDMINREGULAR1739354Ano
PavlicicNenadMTOSTDMAJREGULAR639282Ano
Kor-HanákTiborHUNSTDMINREGULAR201821053
ZnamenacekPetrCZESTDMAJREGULAR301821099
LiehneZdenekCZESTDMAJREGULAR301821098
Solyom OlivérHUNSTDMINREGULAR201821054
DzuhoAlmirAUTSTDMAJREGULAR241821096
MisikPeterSVKSTDMINREGULAR01821094Ano
Solyom OlivérHUNSTDMINREGULAR201821055
MesterháziMárkHUNSTDMINREGULAR201821056
MesterháziMárkHUNSTDMINREGULAR201821057
HorinekMilosCZESTDMAJREGULAR41821084Ano
RastislavHrivnákSVKSTDMAJREGULAR111821058
AmonPatrickAUTSTDMINREGULAR1539281Ano
VančoJánSVKSTDMINREGULAR11821063Ano
KanPeterSVKSTDMINREGULAR01821044Ano
BatkiGyörgyHUNSTDMAJREGULAR1639450Ano
SzásziCsabaHUNSTDMINREGULAR1639449Ano
HuaWeiHUNSTDMAJREGULAR2439182Ano
SchröflMarkAUTSTDMAJREGULAR2456517Ano
ThomasFreudlAUTSTDMINREGULAR1539258Ano
PrascevicMilosMTOSTDMINREGULAR639286Ano
ZelinskyTiborSVKSTDMINREGULAR261821119
ZelgerMartinAUTSTDMINREGULAR3239325Ano
HaydukStefanAUTSTDMINREGULAR231821114
PlatonovSergeyRUSSTDMAJREGULAR939405Ano
SzegediBenceHUNSTDMAJREGULAR439344Ano
BertonMarcoITASTDMAJSENIOR1239315Ano
SarkanyPeterSVKSTDMINSENIOR0181Ano
ŠoustarIvoCZESTDMAJSENIOR21821168
ZakupszkyGáborHUNSTDMINSENIOR0186Ano
HanulakJozefSVKSTDMINSENIOR111821136Ano
StankoĽubomírSVKSTDMINSENIOR01821164Ano
Kandyba OlexandrAUTSTDMINSENIOR2921989Ano
DavidJaroslavCZESTDMINSENIOR211826
SzásziCsabaHUNSTDMINSENIOR401814
KubíkKarelCZESTDMAJSENIOR301821152
VybíralJanCZESTDMINSSENIOR01821134Ano
NogaTadeuszPOLSTDMINSSENIOR0184Ano


Celkem 278

RegionSum #
AUT AUT 48 48
BLR BLR 1 1
CRO CRO 5 5
CZE CZE 46 46
GBR GBR 1 1
GER GER 4 4
HUN HUN 42 42
ITA ITA 5 5
LTU LTU 9 9
MLT MLT 1 1
MTO MTO 5 5
NED NED 1 1
POL POL 6 6
ROU ROU 1 1
RUS RUS 6 6
SER SER 4 4
SLO SLO 6 6
SVK SVK 62 62
SWE SWE 4 4
UKR UKR 21 21
DivisionCatSum #
CLA CLA REGULAR REGULAR 4 4
CLA CLA SENIOR SENIOR 3 3
CLA CLA SSENIOR SSENIOR 1 1
OPN OPN JUNIOR JUNIOR 2 2
OPN OPN LADY LADY 1 1
OPN OPN REGULAR REGULAR 17 17
OPN OPN SENIOR SENIOR 7 7
OPN OPN SSENIOR SSENIOR 7 7
PCC PCC JUNIOR JUNIOR 2 2
PCC PCC LADY LADY 4 4
PCC PCC REGULAR REGULAR 32 32
PCC PCC SENIOR SENIOR 6 6
PCC PCC SSENIOR SSENIOR 3 3
PDO PDO JUNIOR JUNIOR 1 1
PDO PDO LADY LADY 1 1
PDO PDO REGULAR REGULAR 19 19
PDO PDO SENIOR SENIOR 4 4
PDO PDO SSENIOR SSENIOR 2 2
PRD PRD JUNIOR JUNIOR 2 2
PRD PRD LADY LADY 9 9
PRD PRD REGULAR REGULAR 62 62
PRD PRD SENIOR SENIOR 16 16
PRD PRD SSENIOR SSENIOR 4 4
REV REV REGULAR REGULAR 2 2
REV REV SENIOR SENIOR 1 1
STD STD LADY LADY 11 11
STD STD REGULAR REGULAR 43 43
STD STD SENIOR SENIOR 10 10
STD STD SSENIOR SSENIOR 2 2


© Jan JUMBO Stanek 2021, Sedina Jiri 2010