MENU

- Home
- Registracia
- Registrovaní závodníci
- Časový rozpis
- Stage
- Výsledky Stage
- Výsledky Overall
- Ubytovanie
- Mapy
- Pozvanka


- Registracia RO


- English
- Slovensky



SNC2022

KSSK

Grandpower

ShieldSights

Cotswold Classic Arms

Cesar-shop

LEIKO

Kings` CUP 2022 - SQUAD Shooting team POLSKA

Arsenal Cup 2022

SADS

IPSC



    

Mosquito Match 2022

REGISTRACE


Krok 1/2

Vyberte si váš budúci squad...

Usporiadatelia si vyhradzujú právo dodatočne meniť zaradenie závodníkov do squadu podľa potrieb hladkého priebehu závodu

"Squad 0" je určený pre organizačný team !!!

Ostatní z neho budu vyškrtnuti, bez nároku na účasť v Prematchi alebo hl. závode


Legenda:
Len registrovany
Registrovany viac ako 10 dni, štartovné nezaplatené
Registrácia a platba O.K.


Upozornenie: Súťaž sa strieľa na tzv. zmeny v priebehu soboty a nedele, podľa uvedeného časového rozpisu s tým, že 1. zmena strieľa v sobotu ráno od 8.00 a v nedeľu poobede od 14.00 a 2. zmena strieľa v sobotu poobede a v nedeľu ráno.
POZRIEŤ SI ČASOVÝ ROZPIS »ZDE« !!!

Squad č: -1 SPONZOR PREMATCH
[#17/7]
REGISTRACE UKONČENA
ARLT Reinhard (PRD) , Bodó Katalin (STD) , Ciesielski Marcin (STD+) , Farnetani Marco (CLA) , Gardian Michal (PDO) , Hua Wei (STD+) , Jakube Patrik (PCC) , MEISSNER Martin (PDO) , Miglecz Gyula (CLA) , Misik Peter (STD) , Momčilović Snezana (PRD) , Popović Aleksa (PRD) , PRASCHINGER Edgar (OPN+) , Reiter Gerald (REV) , RESCHENHOFER Roman (OPN+) , Vielhaber Günther (PRD) , Znamenacek Petr (STD+) ,



ŠTVRTOK, PIATOK

Squad č: 0 PREMATCH
[#49/10]
Adamec Ľuboš (OPN+) , Bakalar Martin (PRD) , Bopkova Eniko (PDO) , Bučai Štefan (PRD) , Bujdosó István (PRD) , Chalupa Cyril (PDO) , Dabrowski Darek CzeCze (STD) , Gàbor Sötét (PCC) , Gahír Marek (PRD) , Geerts Hans (OPN+) , Glezgo Tomáš (PRD) , Harmath Marián (PDO) , Haviarova Janette (STD) , Hlavička Peter (PCC) , Kan Peter (PDO) , Keller Richard (STD) , Kociołek Jacek (PRD) , Koós Zoltán (PDO) , Kormányos Mária (PCC) , Kovář Zbyněk (CLA) , Kráner Jozef (PRD) , Krupiński Aleksander (STD) , Kubáč Vítězslav (PCC) , Kubica Dusan (PRD) , Kupčák Vladimír (PRD) , Kvasnica Juraj (STD) , Majling Andrej (PRD) , Mikes Filip (STD+) , Miklós Gerencsér (OPN+) , Mindek Martin (PRD) , Noga Tadeusz (PRD) , Novotna Marta (PCC) , Palau Marika (STD) , Radolec Milan (PCC) , Radolec Michal (PCC) , Šafránek Matej (PCC) , Šafránek Jakub (PRD) , Sarkany Peter (STD) , Sedy Roman (PRD) , Stanko Ľubomír (STD) , Stanková Anna (PRD) , Stefaniak Sebastian (PDO) , Szabolcs Lőw (PRD) , Szalai László (CLA) , Tomcala Peter (PRD) , Žáček Milan (OPN+) , Zakupszky Gábor (PDO) , Zakupszky Norbert (PDO) , Zsolt Czuczor (PRD) ,



SOBOTA, NEDEĽA

Squad č: 1
[#2/10]
REGISTRACE UKONČENA
Jurca Robert (STD) , Pančík Vladimír (PRD) ,

Squad č: 2
[#9/10]
REGISTRACE UKONČENA
Dmitri Popov (STD) , Coroban Iurie (PCC) , Drimaj Peter (PRD) , Malá Marcela (OPN) , Mongel Egon (STD) , MORARU ANDREI (PCC) , Ráček Jaroslav (STD) , Ráček Jarda (PRD) , Štěpán Michal (PRD) ,

Squad č: 3
[#9/10]
REGISTRACE UKONČENA
Havlíček Miroslav (OPN+) , Hrnciarik Andrej (PDO) , Lazorik Maros (OPN+) , Liehne Zdenek (STD+) , Liehne Jan (PRD) , Najmonová Hana (PRD) , Rakušan Josef (STD+) , Šebo Robin (OPN+) , Šoustar Ivo (STD) ,

Squad č: 4
[#6/10]
REGISTRACE UKONČENA
Bulko Peter (PCC) , Didy Jozef (PDO) , Fedor Marian (PCC) , Penov Anton (PRD) , Šavel Bohumír (PRD) , Ščepko Samuel (PRD) ,

Squad č: 5
[#3/10]
REGISTRACE UKONČENA
Košíková Simona (STD) , Peleš Vladimír (STD) , Vančo Ján (PDO) ,

Squad č: 6
[#4/10]
REGISTRACE UKONČENA
Bányai Gibárt (OPN) , Bárkányi Lászlo (OPN) , Kor-Hanak Tibor (STD) , Pap Roland (OPN) ,

Squad č: 7
[#7/10]
REGISTRACE UKONČENA
Gazdík Lukáš (STD) , Michalec Ľubomír (PRD) , Nagy Richard (STD) , Polievka Ľubomír (PRD) , Potocky Peter (STD+) , Ružička Milan (PRD) , TALPAŠ Jozef (PRD) ,

Squad č: 9
[#2/10]
REGISTRACE UKONČENA
Ženčár jr. Pavol (PCC) , Ženčár sr. Pavol (PCC) ,

Squad č: 10
[#1/10]
REGISTRACE UKONČENA
Müller Georg (OPN+) ,

Squad č: 11
[#7/10]
REGISTRACE UKONČENA
Čipková Katarína (STD) , Gregorová Mariana (STD) , Hrivnák Rastislav (STD) , Hrivnák Ľubomír (STD) , Hrivnák ml. Rastislav (PCC) , Jenčik Milan (PCC) , Ridošková Alexandra (STD) ,

Squad č: 12
[#5/10]
REGISTRACE UKONČENA
Cruz Oliver (PDO) , Kendlbacher Florian (PRD) , Seiberl Thomas (STD) , Ulreich Rainer (PRD) , Weissnegger Barbara (PRD) ,

Squad č: 13
[#5/10]
REGISTRACE UKONČENA
Nemcova Petra (PRD) , Radu Cioplea (PDO) , Šneberger Jakub (PRD) , Sventickas Ramunas (PRD) , Velicko Laurius (STD) ,

Squad č: 14
[#0/10]
REGISTRACE UKONČENA

Squad č: 15
[#0/10]
REGISTRACE UKONČENA

Squad č: 16
[#1/10]
REGISTRACE UKONČENA
SZCZESNA ANNA (STD) ,

Squad č: 17
[#11/10]
REGISTRACE UKONČENA
Cooper Justin (PDO) , Galazka Marcin (CLA) , Kamenicek Martin (PDO) , Kameníček Miroslav (PCC) , Michalák Norbert (PDO) , NAGY Ernest (PDO) , Pawlik Celina (OPN+) , Sienkiewicz Piotr (PDO) , Szczesny Bartosz (CLA) , White James (PDO) , Zapletal Miroslav (PDO) ,

Squad č: 18
[#1/10]
REGISTRACE UKONČENA
Di Prospero Lucrezia (PRD) ,

Squad č: 19
[#7/10]
REGISTRACE UKONČENA
Anderson David (PRD) , József Hódi (PCC) , Maczeovics Zoltan (OPN+) , Pálmai Puskás Ivett (STD) , Peter Kolarits (OPN+) , Szundi Máté (PRD) , Szundi Andrej (PCC) ,

Squad č: 20
[#5/10]
REGISTRACE UKONČENA
Kocian Norbert (OPN+) , Kreutz Erich (PRD) , Popluhár Patrik (PRD) , Šiška Miloš (PDO) , Šiška Michal (STD) ,



DRUHA SMENA


Squad č: 21
[#10/10]
REGISTRACE UKONČENA
Breitler Christian (PDO) , Gebhardt Jürgen (PDO) , Nestl Martin (OPN+) , Nestl-Treiber Doris (OPN+) , Prandstötter Martin (PRD) , Richter Petr (OPN+) , Šerá Michaela (OPN+) , Šerá Martina (OPN+) , Šerý Jiří (OPN+) , Šindelář František (PRD) ,

Squad č: 22
[#10/10]
REGISTRACE UKONČENA
Balej Zdeněk (PRD) , Bulka Martin (STD) , Chmúra Tomáš (PRD) , Feichtner Franz (PRD) , Heinrich Roman (STD+) , Kala Jakub (PRD) , Slavik Daniel (PCC) , Spratek Dušan (STD) , Vančura Jan (PRD) , Vyšný Marian (PRD) ,

Squad č: 23
[#10/10]
REGISTRACE UKONČENA
Barancik Ivan (PDO) , Mikula Jozef (STD+) , Peter Polák jr. (STD) , Poliačik Martin (CLA) , ŠUMAJ Martin (STD) , Trenčan Peter (PRD) , Veres Robert (PCC) , Vnucko Jan (CLA) , ZEBEGNEY Robert (STD) , Želinský Tibor (STD) ,

Squad č: 24
[#10/10]
REGISTRACE UKONČENA
Brandstetter Wolfgang (STD) , Cemsak Martin (PRD) , Határ Jakub (PDO) , Košecký David (PDO) , Nemcok Libor (PDO) , Pitonak Martin (PDO) , Šebík Ivan (PDO) , Škvarenina Andrej (PDO) , WAGNER Ulrike (PRD) , Wagner Harald (OPN+) ,

Squad č: 25
[#12/10]
REGISTRACE UKONČENA
Čarnoky Matúš (PCC) , Di Prospero Lucrezia (PRD) , Dzuho Almir (STD) , Gromov Andrej (PCC) , Gromov 2 Andrej (PRD) , Hukel Miroslav (PDO) , Laura Leonardelli (PRD) , Meleš Radovan (PCC) , Pančík lubomír (STD) , Siuniakou Andrej (PCC) , Solas Aurora Solas (OPN+) , Tomaščin Andrej (PCC) ,

Squad č: 26
[#10/10]
REGISTRACE UKONČENA
Alexandru Ovidiu Satalan (PDO) , Bellini Manuel (STD) , Bocskorás Benjamin (PDO) , Ďuricová Gabriela (STD) , Kappl Siegfried (REV) , Kusik Igor (PCC) , Madej Matúš (PRD) , Müller Sergej (STD+) , MYŠIAK Michal (PCC) , Sirtl Andreas (STD) ,

Squad č: 27
[#10/10]
REGISTRACE UKONČENA
Ebner Christoph (PCC) , Fent Andreas (STD) , Fent Robert (PRD) , Handl Reinhard (PRD) , Heiligenbrunner Simon (PRD) , Koller Hans Georg (STD+) , Mock Dieter (OPN+) , Nestl-Treiber Doris (OPN+) , Ochsenbauer Franz (STD) , Thalmann Daniel (PCC) ,

Squad č: 29
[#11/10]
REGISTRACE UKONČENA
Baierl Richard (STD) , Berger Franz (PDO) , Feichtner 2 Franz (PRD) , Fichtinger Markus (PDO) , Hochholdinger Walter (PRD) , Huber Christoph (STD) , Kepplinger Matthias (PRD) , Kološa Denis (PRD) , Loibelsberger David (PRD) , Schneider Katharina (STD) , Wakolbinger Martin (STD) ,

Squad č: 30
[#11/10]
REGISTRACE UKONČENA
Batki György (CLA) , Bobaly Mihaly (CLA) , Bonk Adrian (PRD) , Brachmann József (STD) , GASTEIGER Klaus (PRD) , Joó Szabolcs (STD+) , Róbert Varga (PCC) , Solyom Olivér (STD) , Szegedi Mark (CLA) , Wurm Adrian (STD) , Zoltán Pajor (STD) ,

Squad č: 31
[#10/10]
REGISTRACE UKONČENA
Aigner Edeltraut (OPN+) , Aigner Michael (OPN+) , fritz alexander (STD) , Gehringer Thomas (STD) , Maierhofer Christian (OPN+) , Schröfl Mark (STD+) , Schröfl Alexander (PCC) , Thomas Benesch (STD+) , Till Raphael (STD) , Willhalm Klaus (OPN+) ,

Squad č: 32
[#11/10]
REGISTRACE UKONČENA
Cernigoj Robert (CLA) , Ebner Markus (CLA) , Guinness Sean (PRD) , Hiebler Wolfram (STD+) , Majstorović Davor (PRD) , Oskoma Maksym (PRD) , Oskoma Sergiy (PRD) , Pavlik Yvonne (OPN+) , Šarić Goran (PRD) , Schwanneke Roland (OPN+) , Shevchenko Yuliia (STD) ,

Squad č: 33
[#11/10]
REGISTRACE UKONČENA
Anic Josip (PRD) , Cvjetanovic Mia (PRD) , Dzhulai Dmytro (PRD) , Fedorchuk Oleksandr (PRD) , Kovacs Attila (PDO) , Kukharenko Mykhailo (PRD) , Momčilović Ljubiša (PRD) , Praunsperger Dejan (PRD) , Shevchenko Sergii (PRD) , Taran Sergii (PRD) , Taran Iryna (PRD) ,

Squad č: 34
[#10/10]
REGISTRACE UKONČENA
Adam Lennert (PRD) , Ehn Martin (CLA) , Franków Maksymilian (PDO) , Franz Adler (STD+) , Gerhard Hörzinger (STD+) , Gruber Andreas (REV) , Günter Weber (OPN+) , Jürgen Stranz (STD+) , Roland Kwiatkowski (OPN+) , Steurer Margit (OPN+) ,

Squad č: 35
[#12/10]
REGISTRACE UKONČENA
Bajc Ernest (PCC) , Bindik Franta (PCC) , Butara Matevž (PDO) , Čumová Miroslava (PRD) , Dabrowski Juliusz (OPN+) , Jaskot Jacek (PRD) , Lipiński Mariusz (OPN+) , Oginski Piotr (PDO) , Palka Jan (PCC) , Pijáček Petr (PDO) , Sciranka Matin (PRD) , Tausiewicz Marcin (OPN+) ,

Squad č: 36
[#10/10]
REGISTRACE UKONČENA
Hofer Christian (PDO) , Huber Max (CLA) , Kainz Dieter (STD) , Kastner Kerstin (PRD) , Kastner Alexander (CLA) , Kocjančič Igor (OPN+) , Lang Johann (REV) , Maggitti Jonata (PRD) , Schmidt Ferdinand (STD) , Slama Claus (OPN+) ,

Squad č: 37
[#10/10]
REGISTRACE UKONČENA
Ambrus Oliver (PCC) , Hajnšek Kristjan (PCC) , Karlin Marcus (PCC) , Kiss Gàbor (PCC) , Krychl Michael (PCC) , Mezdej Rado (PCC) , MYŠIAK Štefan (PCC) , Scherz Dieter (PCC) , Theilinger Martin (PCC) , Waldschütz Wolfgang (PCC) ,

Squad č: 38
[#10/10]
REGISTRACE UKONČENA
David Jaroslav (STD) , Hořínek Miloš (OPN+) , Hrabaj Marián (PRD) , Janček Martin (PRD) , Kubík Karel (STD+) , Kubík ml Karel (STD) , Laluha Alfréd (PRD) , Novak Lubor (OPN+) , Obermajer Attila (PRD) , Václavík Jaroslav (STD+) ,

Squad č: 39
[#11/10]
REGISTRACE UKONČENA
Běhal Jiří (OPN+) , Bindhammer Christoph (PRD) , Hlaváčiková Alica (STD) , Komínek Jiří (STD+) , Kozák Petr (CLA) , Mertl Zdenko (PDO) , Molitor Armin (STD) , Prečanová Markéta (STD) , Riedhart Hermann (PCC) , Slíva Tomáš (CLA) , Zálejský Rostislav (STD+) ,

Squad č: 40
[#10/10]
REGISTRACE UKONČENA
Cimburek Lukas (PDO) , Heneš Zdenek (OPN+) , Horvath Beata Zsanett (PRD) , Iacomini Stefano (PRD) , Maděránek Radim (PDO) , Németh Kovács Veronika (PCC) , Novotná Natálie (OPN+) , Novotný Jaroslav (OPN+) , Samek Petr (OPN+) , Zuzana Botková (STD) ,



© Jan JUMBO Stanek 2022, Sedina Jiri 2010